Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Nusret KOÇİN
Nusret KOÇİNBelediye Başkanı
Nusret KOÇİN
Nusret KOÇİNBelediye Başkanı
“Memleket İşi Gönül İşi” Sloganıyla başlattığımız bu yeni yolculuğumuzda istikametimiz, beldemizde yaşayan her bir kardeşimizin gönlünde ve yüreğinde yer bulmaktır.

Nusret KOÇİN

DEĞERLİ SANCKLI HEMŞEHRİLERİM;

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçiminde halkımızın destek ve teveccühleri ile Sancak’ta ikinci defa bu görevi üstlenmiş ve vekâleti teslim almış bulunuyoruz. Rabbim mahcup etmesin, hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.

                Değerli Sancaklılar; ikinci dönemimizde yine büyük bir gayretle çalışmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bize her daim inanan ve yanımızda olan vatandaşlarımız bilsin ki, dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla hizmet kalitemizi daha üst seviyelere çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız.

                “Memleket İşi Gönül İşi” Sloganıyla başlattığımız bu yeni yolculuğumuzda istikametimiz, beldemizde yaşayan her bir kardeşimizin gönlünde ve yüreğinde yer bulmaktır. Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra modern, yaşanabilir ve gelecek nesillere güzel bir Sancak bırakmak için hizmetlere devam edeceğiz.

                İkinci defa bu kutlu görevi bizlere tevdi eden aziz hemşerilerime sonsuz şükran ve en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.


Sancak Belediyesi - 0 426 242 32 30
info@sancak.bel.tr